BELYSNING / Bordslampor / Bordslampfot 15054108
nr 1505 4108
Bordslampfot
Ryssland. Höjd: 51 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 28 november 2022
kl 20:11:54
700 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
1.000 kr